O NÁS

Vítame Vás na stránke autorizovaného predajcu a výhradného dovozcu značky BREYER na Slovensku. Breyer je svetoznámi výrobca hračiek a zbierkových predmetov s tématikou koní. Prvý model koňa značky Breyer bol vyrobený v roku 1950 ako dekorácia ku krbovým hodinám. Tieto hodiny mali u zákazníkov veľký úspech hlavne kôli nádhernému modelu koňa. Preto sa vo firme Breyer rozhodli, že sa budú venovať výrobe modelov koní naplno.  Dnešné modely koní značky Breyer sú výsledkom náročnej ručnej práce profesionálnych sochárov a maliarov. Sú to detailne vypracované modely znázorňujúce svetoznáme kone, ktoré sa preslávili svojim športovým úspechom alebo svojim životným príbehom. 

Naším cieľom je rozšíriť výrobky značky Breyer a potešiť tým nielen deti, ktoré sa s modelmi radi hrajú ale aj dospelých zberateľov, ktorý si môžu vytvoriť nádherné a cenné zbierky týchto modelov.

Veríme, že zbieranie modelov koní značky Breyer sa Vám stane peknou záľubou pre celú rodinu. Prajeme krásne zbieranie a veľa zábavy s modelmi koní značky Breyer.

Modely si môžete zakúpiť prostredníctvom nášho E-shopu, alebo nás môžete osobne navštíviť na predajných akciách, ktoré organizujeme na vybraných podujatiach. Zoznam týchto podujatí nájdete v kalendári akcií TU.